Jump to content

Photo
- - - - -

Потрібно змінити процес замовлення на сайті

2 replies to this topic

#1 battery

battery

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 posts

Posted 16 September 2015 - 03:10 PM

Доброго дня!

Сайт battery.lviv.ua

Потрібно змінити процес замовлення товару на сайті:

1-й крок. Клієнт вводить телефон і натискає "далі". Мені на пошту приходить лист з телефоном, товаром, номером замовлення.

2-й крок. Клієнт вводить Ім'я, електронну пошту, Місто, Обирає спосіб доставки (Нова Пошта або Автолюкс), вказує номер відділення. Натискає "Далі"

3-й крок. Клієнт обирає спосіб оплати: при отриманні товару, банківський переказ, оплата карткою через LiqPay. Натискає "Далі"

3.1 - процес завершається, надсилається лист йому і мені з реквізитами замовлення.

3.2 - процес завершається, йому виводяться банківські реквізити. мені і йому надсилаються реквізити замовлення. в його листі банківські реквізити для оплати.

3.3. - перехід на сторінку LiqPay для оплати. надсилається лист йому і мені з реквізитами замовлення. Після оплати повернення на сайт. Надсилається йому і мені лист про успішну оплату.

Скажіть свою ціну за створення такого функціоналу на сайті. 

Бажано оплата через Приват. Електронні гроші не практикую.

Наперед вдячний.

• 0

#2 nodejsquiz

nodejsquiz

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts

Posted 06 September 2017 - 01:57 AM

I known this page through google. If interested in this information please visit my page and do the test to assess your level and have more of the knowledge related to the field.

• 0

#3 Guest (guest)

Guest (guest)
  • Guests

Posted 12 September 2017 - 11:31 AM

If you are fan of samsung galaxy phones, here is the good news, Samsung is coming with new Galaxy S9 series. 

• 0

Reply to this topic

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Community Skin by Fredson Nunes Junior